You are here:  / Pozostałe / Fantom szkoleniowy

Fantom szkoleniowy

Dlaczego należałoby uczyć się udzielać pierwszej pomocy?
Ile razy jedzie się obok wypadku drogowego i poza gapiami nie ma nikogo, kto by podjął się udzieleniem pierwszej pomocy pokrzywdzonym? Wszak nie żąda to kolosalnych biegłości, czasami starczy dopomóc wyciągnąć pokrzywdzonych, ułożyć w odpowiedniej lokalizacji, opatrzyć rany jeśli jest taka potrzeba oraz możliwość. Lecz nie, prawidłowiej chyba dla niektórych nie widzieć potrzebującego pomocy. Pomimo, iż większość z nas przechodzi szkolenia pierwsza pomoc, to tak czy owak nie garniemy się do stosowania zdobytych na tych kursach umiejętności – sprawdź Fantomy do nauki resuscytacji noworodka. Mamy dziwną przypadłość – rzadko kto potrafi się pozyskać na to by ulżyć komuś nieznanemu. Czytamy ochoczo o zuchach, którzy komuś pomagają, jesteśmy z nich dumni, lecz jeśli dociera do sprawy, gdzie to my możemy się popisać, to odwracamy się na pięcie i wyruszamy udając, że nie widzimy. Jakim sposobem wywrzeć wpływ na ludzi, by odmienić ich nastawienie do udzielania pierwszej pomocy. Jak przyczynić się, żeby ludzie przestali się obawiać tego iż jak udostępnią nie tak pomocy, to będą go ścigać? To potrzebuje prawdopodobnie zmiany pokoleniowej.

Artykuły:

  • Katalog4u to moderowany Katalog SEO stron internetowych
  • Masz ogród? Szukasz ciekawej rośliny do niego. Proponujemy Ci len nowozelandzki zwany równiż jako Tęgosz mocny. Trawa ta tworzy kepy dużych liści w kształcie litery V.
  • Darmowa wycena i skup monet Warszawa oraz banknotów, orderów, medali, odznaczeń wojskowych
  • Tania naprawa lodówek w Szczecinie www.serwischlodniczy.szczecin.pl polecam, bo niedrogo i rzetelnie bez naciągania. Naprawiają też chodziarki i zamrażarki.