You are here:  / Pozostałe / Radca prawny katowice

Radca prawny katowice

Kancelaria radcy prawnego Alicji Bobiec, wyspecjalizowana w pozyskiwaniu odszkodowań w związku ze szkodami górniczymi
Kancelaria radcy prawnego Alicji Bobiec, specjalizująca się w uzyskiwaniu odszkodowań z tytułu szkód górniczych funkcjonuje w stolicy województwa śląskiego. Do zleceniodawców, których interesuje Skuteczny prawnik ekspertka ukierunkowana jest indywidualnie. Jeżeli czyjkolwiek dom, mieszkanie albo działka znajdują się w obrębie działalności kopalni, to można oczekiwać na wsparcie doświadczonej adwokat. Pęknięcia ścian lub sufitów, bądź pochylająca się nieruchomość jako efekt wstrząsów górniczych są motywem do wystosowania wniosku do postępowania ugodowego. Postępowanie takie ma na celu skłonienie kopalni oraz osoby poszkodowanej do wyznaczenia formy naprawienia szkody razem z wysokością należytego odszkodowania. Adwokat przeanalizuje konkretną sprawę, przygotuje wniosek, jak i przeprowadzi negocjacje z kopalnią. Może także reprezentować zleceniodawców w sądzie.

Artykuły:

  • Katalog4u to moderowany Katalog SEO stron internetowych
  • Masz ogród? Szukasz ciekawej rośliny do niego. Proponujemy Ci len nowozelandzki zwany równiż jako Tęgosz mocny. Trawa ta tworzy kepy dużych liści w kształcie litery V.
  • Darmowa wycena i skup monet Warszawa oraz banknotów, orderów, medali, odznaczeń wojskowych
  • Tania naprawa lodówek w Szczecinie www.serwischlodniczy.szczecin.pl polecam, bo niedrogo i rzetelnie bez naciągania. Naprawiają też chodziarki i zamrażarki.