You are here:  / Pozostałe / Szkolenia lotnicze

Szkolenia lotnicze

Jak być pilotem?
W pewnych sytuacjach zastanawiamy się, jak to jest być pilotem. Duża grupa chłopców fantazjuje o tym, by zostać takim oczywiście pilotem, ażeby wykonywać taki zawód. A wbrew pozorom w żadnym razie nie jest to proste. Samoloty, którymi sterują piloci są olbrzymie oraz skomplikowane. Obsługi ich oraz nauki latania piloci uczą się w rzeczywistości długo. Zanim zasiądą przed sterami prawdziwego samolotu powinny przejść szereg treningów, szereg szkoleń. Powinny w głównej mierze skończyć szkołę lotniczą. A takich w Polsce jest zaledwie kilka. Pilotem nie może pozostać każdy. Wypada być przede wszystkim jednostką zdrową, nie wolno boleć na żadną przeciągłą chorobę. Pilot przez większość swojego życia jest w powietrzu – na nadzwyczaj obszernej wysokości, w jakim miejscu ciśnienie jest wysokie, powietrze totalnie inne. W owym czasie nawet krzywa przegroda nosowa może być sporym zagrożeniem. W szkołach lotniczych przez wiele lat przyszli piloci uczą się, jak sterować przeróżnymi samolotami – Ośrodek szkolenia lotniczego. Co poniektórzy z nich marzą o tym, ażeby być pilotami wojskowymi, inni pragną sterować okazałymi samolotami pasażerskimi.

Artykuły:

  • Katalog4u to moderowany Katalog SEO stron internetowych
  • Masz ogród? Szukasz ciekawej rośliny do niego. Proponujemy Ci len nowozelandzki zwany równiż jako Tęgosz mocny. Trawa ta tworzy kepy dużych liści w kształcie litery V.
  • Darmowa wycena i skup monet Warszawa oraz banknotów, orderów, medali, odznaczeń wojskowych
  • Tania naprawa lodówek w Szczecinie www.serwischlodniczy.szczecin.pl polecam, bo niedrogo i rzetelnie bez naciągania. Naprawiają też chodziarki i zamrażarki.