You are here:  / Pozostałe / Tęczówka Białystok

Tęczówka Białystok

Renomowana Klinika Okulistyczna w Białymstoku
Rzetelna Klinika Okulistyczna w Białymstoku Tęczówka to jeden z najnowocześniejszych ośrodków w Polsce. Tęczówka Białystok oferuje: operacje zaćmy, operacje jaskry, zabiegi okulistyczne, jak i kurację schorzeń oczu. Obiekt prosperuje w zgodzie ze standardami UE i jest doskonale wyposażony. Umieszczony jest w tym miejscu blok operacyjny oraz działają 3 gabinety posiadające nowoczesny sprzęt do diagnostyki oraz terapii chorób oczu. W budynku działa nowoczesne bezcieniowe oświetlenie firmy LUG. Wszystkie zabiegi odbywają się w okolicznościach przyjaznych dla pacjentów. W ośrodku możliwe jest też przeprowadzanie zabiegów u dzieci powyżej 10 roku życia. W miejscu tym zatrudnieni są doświadczeni specjaliści, którzy zapewniają pacjentom leczenie na wysokim poziomie. Oferta placówki obejmuje także standardowe badania diagnostyczne. Zwykle realizowane są w ramach pierwszej konsultacji i okazują się bazą każdej diagnozy. Na takiej podstawie rozpoczyna się kuracja u konkretnych pacjentów.

Artykuły:

  • Katalog4u to moderowany Katalog SEO stron internetowych
  • Masz ogród? Szukasz ciekawej rośliny do niego. Proponujemy Ci len nowozelandzki zwany równiż jako Tęgosz mocny. Trawa ta tworzy kepy dużych liści w kształcie litery V.
  • Darmowa wycena i skup monet Warszawa oraz banknotów, orderów, medali, odznaczeń wojskowych
  • Tania naprawa lodówek w Szczecinie www.serwischlodniczy.szczecin.pl polecam, bo niedrogo i rzetelnie bez naciągania. Naprawiają też chodziarki i zamrażarki.